20 sty 2010

Ploteczki koncertowe

Wygląda na to, że po dłuższej nieobecności w Rzeszowie, zawita do nas niebawem Kazik Na Żywo.

Gwoli przypomnienia dodam że grupa reaktywowała się w poprzednim roku a dokładnie rzecz biorąc to decyzja zapadła już w 2008r. ale same koncerty rozpoczęły w lutym 2009.

Tak czy inaczej plotki głoszą, iż koncert miałby się odbyć 20 lutego w Live, co niejako już potwierdza support w postaci Le Moor na swojej stronie. Lecz jeśli by patrzeć na aktualny  harmonogram koncertowy klubu Live to tego dnia śpiewa tam Irena Santor ;-)


Co z tego wyjdzie ? Pożyjemy zobaczymy. Sprawa nie jest przesądzona bo według planów koncertowych z oficjalnej strony KNŻ, pomiedzy 19-tym a 21-ym jest luka, a dodatkowo 21-ego KNŻ gra w Krakowie.
Akurat mieli by blisko po koncercie w Rzeszowie do Kraka ;-)

Podejrzewam że na decyzję o przyjeździe do Rzeszowa miał dość istotny wpływ koncert Kultu, który odbył się w grudniu zeszłego roku właśnie w Live. Frekwencja i dobre przyjęcie (jak zwykle zresztą) pomogły zapewne temu, iż Kazik z zespołem w końcu pojawi się i u nas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To nie jest blog dla panienek z salonów, aczkolwiek kultura obowiązuje tutaj każdego, dlatego też, chamskie wiadomości będą z pełną determinacją usuwane. Dziękuję, skończyłem.